Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Add content
id: Tambah konten

en: About
id: Tentang

en: Not applicable
id: Tidak berlaku

en: Uses
id: Penggunaan

en: Not specified
id: Tidak spesifik
