Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: About
ja: アバウト

en: Not applicable
ja: 適用不可

en: Uses
ja: 機能

en: Not specified
ja: 未指定
