Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: About
lt: Apie

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Uses
lt: Naudoja

en: Not specified
lt: Nenurodyta
