Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: About
lv: Par

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Uses
lv: Lieto

en: Not specified
lv: Nav norādīts
