Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: About
pl: O stronie

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: Uses
pl: Używa

en: Not specified
pl: Nieokreślone
