Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Add content
pt: Adicionar conteúdo

en: About
pt: Sobre

en: Not applicable
pt: Não aplicável

en: Uses
pt: Usos

en: Not specified
pt: Não especificado
