Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: About
ro: Despre

en: Not applicable
ro: Nu se aplică

en: Uses
ro: Folosește

en: Not specified
ro: Nu este specificat
