Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Add content
ru: Добавить материал

en: About
ru: Информация

en: Not applicable
ru: Не применимо

en: Uses
ru: Использование

en: Not specified
ru: Не указано
