Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: Uses
sk: Používa

en: Not specified
sk: Neurčené
