Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Add content
uk: Додати вміст

en: About
uk: Про модуль

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: Uses
uk: Використання

en: Not specified
uk: Не зазначено
