Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.12) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
