Allow a content type only once (Only One) (7.x-1.9) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: About
he: אודות

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Uses
he: שימושים

en: Not specified
he: לא מוגדר
