OnScroll (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Basic
fr: Basique

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Interval
fr: Intervalle

en: Sticky
fr: Épinglé (en haut des listes)

en: Advertising
fr: Publicité

en: Margin
fr: Marge

en: Reload
fr: Recharger

en: Top margin
fr: Marge du haut
