OnScroll (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Mode
ja: モード

en: Basic
ja: 基本

en: Interval
ja: 間隔

en: Sticky
ja: 固定

en: Advertising
ja: 広告

en: Reload
ja: 再読込
