OnScroll (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Mode
lt: Būdas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Interval
lt: Intervalas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Reload
lt: Perkrauti
