OnScroll (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
sv: Mått

en: Mode
sv: Läge

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Global Settings
sv: Globala inställningar

en: Interval
sv: Intervall

en: Sticky
sv: Klistrad
