OnScroll (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Mode
tr: Kip

en: Basic
tr: Temel

en: Interval
tr: Aralık

en: Sticky
tr: Kalıcı
