OnScroll (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Custom
cy: Addasu

en: Mode
cy: Modd

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Sticky
cy: Gludiog
