OnScroll (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Custom
da: Tilpasset

en: Mode
da: Tilstand

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Reload
da: Genindlæs
