OnScroll (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Mode
hi: प्रकार

en: Basic
hi: सामान्य

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Sticky
hi: मुख्य
