OnScroll (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Mode
lv: Režīms

en: Basic
lv: Pamata

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Interval
lv: Intervāls

en: Sticky
lv: Uzlīme
