OnScroll (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Mode
nl: Modus

en: Basic
nl: Basis

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Advertising
nl: Adverteren

en: Margin
nl: Marge
