OnScroll (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Custom
sk: Vlastná

en: Mode
sk: Režim

en: Basic
sk: Základné

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname
