OnScroll (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Advertising
th: ติดต่อลงโฆษณา
