OnScroll (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Custom
cs: Vlastní

en: Mode
cs: Režim

en: Basic
cs: Základní

en: Sticky
cs: Přilepení
