OnScroll (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Custom
fi: Oma

en: Mode
fi: Tila

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Sticky
fi: Kiinnitetty
