OnScroll (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Reload
kn: ಪುನ್ಶೇತನಗೊಳಿಸು
