OnScroll (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Mode
vi: Chế độ

en: Basic
vi: Cơ bản

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Sticky
vi: Dính

en: Margin
vi: Lề

en: Reload
vi: Nạp lại
