OnScroll (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Custom
gl: Personalizado

en: Mode
gl: Modo

en: Basic
gl: Básico

en: Interval
gl: Intervalo

en: Sticky
gl: Pegañoso
