OnScroll (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Custom
pl: Własne

en: Mode
pl: Tryb

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Interval
pl: Interwał

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Margin
pl: Margines
