OnScroll (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Custom
pt: Personalizado

en: Mode
pt: Modo

en: Basic
pt: Básico

en: Interval
pt: Intervalo

en: Sticky
pt: Em destaque

en: Advertising
pt: Publicidade

en: Margin
pt: Margem
