OnScroll (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Basic
el: Βασική

en: Interval
el: Περίοδος

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο
