OnScroll (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Mode
eu: Modoa

en: Basic
eu: Basikoa

en: Interval
eu: Bitartea

en: Sticky
eu: Itsaskor
