OnScroll (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
he: מימדים

en: Custom
he: מותאם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Basic
he: בסיסי

en: Interval
he: מרווח

en: Sticky
he: דביק
