OnScroll (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Mode
hr: Režim

en: Basic
hr: Osnovno

en: Sticky
hr: Ljepljivo
