OnScroll (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Custom
it: Personalizzato

en: Mode
it: Modalità

en: Basic
it: Di base

en: Interval
it: Intervallo

en: Sticky
it: Sempre in cima
