OnScroll (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Custom
ar: مخصص

en: Mode
ar: النمط

en: Basic
ar: الأساسي

en: Sticky
ar: مثبت
