OnScroll (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Custom
ru: Собственная

en: Mode
ru: Режим

en: Basic
ru: Основное

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Interval
ru: Интервал

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Margin
ru: Отступ

en: Reload
ru: Обновить

en: Top margin
ru: Отступ Сверху
