OnScroll (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Custom
uk: Власний

en: Mode
uk: Режим

en: Basic
uk: Основні

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Interval
uk: Проміжок

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Margin
uk: Відступ

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Top margin
uk: Верхнє поле
