OnScroll (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Custom
et: Kohandatud

en: Mode
et: Viis

en: Basic
et: Lihtne

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Interval
et: Intervall

en: Sticky
et: Kleepuv
