OnScroll (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Mode
hu: Mód

en: Basic
hu: Alap

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Interval
hu: Időköz

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Advertising
hu: Hírdetés
