OnScroll (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Custom
ro: Personalizat

en: Mode
ro: Mod

en: Basic
ro: Simplu

en: Sticky
ro: Lipicios
