Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: Configure
af: Verstel

en: System
af: Stelsel
