Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Configure
ast: Configurar

en: Items
ast: Elementos

en: System
ast: Sistema
