Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Display
be: Паказ

en: Unknown
be: Невядомы

en: Configure
be: Правіць

en: Module
be: Модуль

en: Fields
be: Палі

en: Items
be: Элементы

en: System
be: Сістэма

en: Info
be: Інфармацыя
