Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Module
bn: মডিউল

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: System
bn: সিস্টেম
