Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Display
bs: Prikaz

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Fields
bs: Polja

en: System
bs: Sistem
