Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Display
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Configure
cs: Nastavení

en: Module
cs: Modul

en: Fields
cs: Pole

en: Items
cs: Položky

en: System
cs: Systém

en: Not set
cs: Nenastaveno
