Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Display
cy: Dangos

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Items
cy: Eitemau
