Object Oriented eXperience (7.x-1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Configure
eo: Agordu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Items
eo: Eroj

en: System
eo: Sistemo
